Adrian Opre – Noi tendinte in psihologia personalitatii. Modele teoretice Volumul 1
De (autor): Adrian Opre
Stare: foarte buna
Autor: Adrian Opre
Titlu: Noi tendinte in psihologia personalitatii. Modele teoretice
Editura: ASCR
An aparitie: 2002
Nr pagini: 224
Format: 14 x 21 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 531
Economisești 12,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Psihologie / Sociologie / Pedagogie, Știință
- Autor: Adrian Opre
- Editura: ASCR
- Copertă: brosate
- Limbă: Romana
- Stare exemplar: Foarte bună
De la același autor (Adrian Opre)
Adrian Opre
Adrian Opre - Inconstientul cognitiv (2012)
Stare: Foarte bună
100,00 lei
80,00 lei
Indisponibil
