📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Ed Masessa – Ucenicul magicianului

De (autor): Ed Masessa

Autor: Ed Masessa
Titlu: Ucenicul magicianului
Editura: Corint Junior
An de aparitie: 2017
Nr. pagini: 446
Format: 13 x 20 cm
Coperti: cartonate
Carte in limba: romana
Raft: NV121

Prețul inițial a fost: 20,00 lei.Prețul curent este: 16,00 lei.
Economisești 4,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Ed Masessa)

-20% Ed Masessa - Fauritorul de baghete magice
Ed Masessa

Ed Masessa - Fauritorul de baghete magice

Stare: Bună