Meg Hickling – Ce le spunem copiilor si adolescentilor despre sex
De (autor): Meg Hickling
Stare: buna
Autor: Meg Hickling
Titlu: Ce le spunem copiilor si adolescentilor despre sex
Editura: Humanitas
An de aparitie: 2017
Nr. pagini: 186
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: NV158
Economisești 3,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Dezvoltare personală, Diverse / Hobby, Sănătate și lifestyle, Sexualitate
- Autor: Meg Hickling
- Editura: Humanitas
- Copertă: brosate
- Limbă: Romana
De la același autor (Meg Hickling)
Meg Hickling
Meg Hickling - Ce le spunem copiilor si adolescentilor despre sex
Stare: Bună
10,00 lei
8,00 lei
Indisponibil
