Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Petre Firu, Livia Zarnea – Stomatologie infantila

De (autor): Petre Firu

Stare: buna

Autor: Petre Firu
Titlu: Stomatologie infantila
Editura: Medicala
An aparitie: 1973
Nr pagini: 660
Format: 15 x 22 cm
Coperti: cartonate
Carte in limba: romana
Raft: 544

Prețul inițial a fost: 50,00 lei.Prețul curent este: 40,00 lei.
Economisești 10,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Petre Firu)

-20% Petre Firu - Prima dentitie
Petre Firu

Petre Firu - Prima dentitie

Stare: Bună