Foarte bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Prelegeri. O introducere in psihanaliza lui Sigmund Freud (1933, limba germana)

De (autor): Sigmund Freud

Stare: foarte buna

Autor: –
Titlu: Prelegeri. O introducere in psihanaliza lui Sigmund Freud
Editura: Gustav Kiepenheuer Verlag / Berlin
An aparitie: 1933
Nr pagini: 525
Format: 13 x 20 cm
Coperti: cartonate
Carte in limba: germana
Raft: NV102

Prețul inițial a fost: 100,00 lei.Prețul curent este: 80,00 lei.
Economisești 20,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji

De la același autor (Sigmund Freud)

-20% Sigmund Freud - Dincolo de principiul placerii
Sigmund Freud

Sigmund Freud - Dincolo de principiul placerii

Stare: Bună
-20% Sigmund Freud - Psihanaliza si sexualitate
Sigmund Freud

Sigmund Freud - Psihanaliza si sexualitate

Stare: Bună
-20% Sigmund Freud - Studii despre isterie. Opere, volumul 12
Sigmund Freud

Sigmund Freud - Studii despre isterie. Opere, volumul 12

Stare: Bună