Valentina Stefan Caradeanu – Cele mai frumoase povesti de Craciun
De (autor): Valentina Stefan Caradeanu
Stare: buna
Autor: Valentina Stefan Caradeanu
Titlu: Cele mai frumoase povesti de Craciun
Editura: Joy
An de aparitie: 2012
Nr. pagini: 144
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: NV142
Economisești 1,60 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Cărți pentru copii, Literatură, Literatura română
- Autor: Valentina Stefan Caradeanu
- Editura: Joy
- Copertă: brosate
- Limbă: Romana
- Stare exemplar: Bună
De la același autor (Valentina Stefan Caradeanu)
Florica Suvorov, Valentina Stefan Caradeanu
Valentina Stefan Caradeanu, Florica Suvorov - Lecturi suplimentare clasa a III-a. Poves...
Stare: Bună
8,00 lei
6,40 lei
Valentina Stefan Caradeanu
Valentina Stefan Caradeanu - Cele mai frumoase povesti de Craciun volumul 2
Stare: Bună
10,00 lei
8,00 lei
Valentina Stefan Caradeanu
Valentina Stefan Caradeanu - Matematica si explorarea mediului , clasa pregatitoare
Stare: Ca nouă
8,00 lei
6,40 lei
Indisponibil
